AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste 3v3
Naiste 3v3
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
EMÜ SK
SNSK
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
EMÜ SK
Adrian Milani
0
0
0
0
2
SNSK
Aleksander Kudeviita
0
0
0
0
3
SNSK
Allan Ahven
0
0
0
0
4
SNSK
Arseni Suhharnikov
0
0
0
0
5
SNSK
Artjom Timofejev
0
0
0
0
6
EMÜ SK
Christofer Nerman
0
0
0
0
7
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Devon Prokoptšik
0
0
0
0
8
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Edith Treimann
0
0
0
0
9
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Enri Telik
0
0
0
0
10
SNSK
Filipp Freiman
0
0
0
0
11
EMÜ SK
Georg Suviste
0
0
0
0
12
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Gert Pint
0
0
0
0
13
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Gregor Saar
0
0
0
0
14
EMÜ SK
Gustav Läll
0
0
0
0
15
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Gustav Salm
0
0
0
0
16
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Holger Ojaste
0
0
0
0
17
EMÜ SK
Hugo Jusar
0
0
0
0
18
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Illimar Miško
0
0
0
0
19
SNSK
Ivan Lednev
0
0
0
0
20
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Jaan Kukk
0
0
0
0
21
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Janne Veetõusme
0
0
0
0
22
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Janori Remmelg
0
0
0
0
23
SNSK
Jaroslav Novikov
0
0
0
0
24
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Jasper Sildoja
0
0
0
0
25
EMÜ SK
Joonatan Adamson
0
0
0
0
26
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
27
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kaarel Eerik Kruus
0
0
0
0
28
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kaidar Sai
0
0
0
0
29
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Karl Artur Valk
0
0
0
0
30
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Karla Mihkel Kutsar
0
0
0
0
31
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Karl-Markus Jakobson
0
0
0
0
32
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Kaspar Mansberg
0
0
0
0
33
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
0
0
0
0
34
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Kennet Vaha
0
0
0
0
35
EMÜ SK
Kermo Keedus
0
0
0
0
36
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kert Kristjan Kukk
0
0
0
0
37
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
0
0
0
0
38
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kätriin Kukk
0
0
0
0
39
EMÜ SK
Laur Lehto
0
0
0
0
40
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Lautaro Hedberto
0
0
0
0
41
EMÜ SK
Lennart Lehto
0
0
0
0
42
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Luka Hasa
0
0
0
0
43
SNSK
Maksim Sudarev
0
0
0
0
44
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Marek Rosin
0
0
0
0
45
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Margus Ait
0
0
0
0
46
EMÜ SK
Marii Vodi
0
0
0
0
47
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Markus Aleksander Teppan
0
0
0
0
48
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Markus Loo
0
0
0
0
49
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Markus-Lion Räitsak
0
0
0
0
50
EMÜ SK
Marten Läll
0
0
0
0
51
EMÜ SK
Matvei Kalamees
0
0
0
0
52
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Mike Mürk
0
0
0
0
53
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Mikk Allika
0
0
0
0
54
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Mona Marietta Teppan
0
0
0
0
55
EMÜ SK
Oto Malki
0
0
0
0
56
EMÜ SK
Ott Tera
0
0
0
0
57
SNSK
Paavel Tammert
0
0
0
0
58
SNSK
Pavel Blitstein
0
0
0
0
59
EMÜ SK
Pärtel Väärt
0
0
0
0
60
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Raigo Kuusmaa
0
0
0
0
61
EMÜ SK
Ralf Kask
0
0
0
0
62
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Ralf Leon Rahu
0
0
0
0
63
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Ranek Aas
0
0
0
0
64
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Rasmus Moora
0
0
0
0
65
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Reio Sai
0
0
0
0
66
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Rihard Ojamets
0
0
0
0
67
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Riko Ojaste
0
0
0
0
68
EMÜ SK
Robert Ljutov
0
0
0
0
69
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Robert Tamme
0
0
0
0
70
EMÜ SK
Ruudi Veiram
0
0
0
0
71
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Sander Stern
0
0
0
0
72
EMÜ SK
Sander Timmusk
0
0
0
0
73
SNSK
Saveli Kovaltsuk
0
0
0
0
74
SNSK
Serafim Suhhorukov
0
0
0
0
75
SNSK
Sergo Rahu Soomets
0
0
0
0
76
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Siim Luhamäe
0
0
0
0
77
EMÜ SK
Teigo Toomsalu
0
0
0
0
78
SNSK
Timofei Berežnoi
0
0
0
0
79
SNSK
Timur Alihodžin
0
0
0
0
80
SNSK
Vjatšeslav Maksimov
0
0
0
0
U16
Olivia 08
EMÜ
SNSK
Sparta / Kehtna SK
Suhe
Punkte
Koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
5 - 7
9 - 2
18 - 4
10 - 3
12 - 4
21 - 4
75-24
15
1
EMÜ SK
7 - 5
2 - 9
9 - 7
5 - 7
9 - 4
11 - 7
43-39
12
2
SNSK
4 - 18
3 - 10
7 - 9
7 - 5
7 - 6
5 - 3
33-51
9
3
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
4 - 12
4 - 21
4 - 9
7 - 11
6 - 7
3 - 5
28-65
0
4
U16
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
6
5
0
1
0
0
75 - 24
15
EMÜ SK
6
4
0
2
0
0
43 - 39
12
SNSK
6
3
0
3
0
0
33 - 51
9
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
6
0
0
6
0
0
28 - 65
0
U16
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Marek Rosin
6
9
15
24
2
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kert Kristjan Kukk
6
12
6
18
3
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Janori Remmelg
6
15
1
16
4
EMÜ SK
Sander Timmusk
6
10
6
16
5
EMÜ SK
Matvei Kalamees
6
9
7
16
6
EMÜ SK
Ott Tera
5
12
2
14
7
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Ranek Aas
6
9
5
14
8
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Rasmus Moora
6
4
10
14
9
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Robert Tamme
6
9
3
12
10
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Markus-Lion Räitsak
6
7
5
12
11
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Kennet Vaha
6
6
5
11
12
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Gregor Saar
6
8
2
10
13
SNSK
Allan Ahven
6
7
3
10
14
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kaarel Eerik Kruus
6
4
4
8
15
SNSK
Artjom Timofejev
6
3
5
8
16
SNSK
Timur Alihodžin
4
3
4
7
17
EMÜ SK
Christofer Nerman
5
3
4
7
18
SNSK
Serafim Suhhorukov
6
5
2
7
19
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Devon Prokoptšik
6
6
0
6
20
EMÜ SK
Laur Lehto
6
4
2
6
21
SNSK
Timofei Berežnoi
6
4
2
6
22
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Lautaro Hedberto
6
0
6
6
23
EMÜ SK
Hugo Jusar
6
2
3
5
24
SNSK
Aleksander Kudeviita
2
2
2
4
25
SNSK
Vjatšeslav Maksimov
6
3
1
4
26
SNSK
Maksim Sudarev
6
2
2
4
27
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Gustav Salm
2
2
1
3
28
SNSK
Ivan Lednev
4
1
2
3
29
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kaidar Sai
6
2
1
3
30
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Markus Loo
6
2
1
3
31
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Markus Aleksander Teppan
6
1
2
3
32
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Margus Ait
3
1
1
2
33
SNSK
Paavel Tammert
3
1
1
2
34
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
3
0
2
2
35
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Enri Telik
4
0
2
2
36
SNSK
Arseni Suhharnikov
6
1
1
2
37
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Illimar Miško
6
1
1
2
38
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Jaan Kukk
6
1
1
2
39
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Karl-Markus Jakobson
6
1
1
2
40
EMÜ SK
Joonatan Adamson
1
1
0
1
41
EMÜ SK
Marten Läll
3
1
0
1
42
EMÜ SK
Pärtel Väärt
3
0
1
1
43
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Mona Marietta Teppan
4
1
0
1
44
SNSK
Filipp Freiman
4
0
1
1
45
EMÜ SK
Gustav Läll
5
0
1
1
46
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Jasper Sildoja
6
1
0
1
47
EMÜ SK
Ruudi Veiram
6
1
0
1
48
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Mikk Allika
6
0
1
1
49
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Reio Sai
6
0
1
1
50
SNSK
Jaroslav Novikov
0
0
0
0
51
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
52
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Karl Artur Valk
0
0
0
0
53
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Karla Mihkel Kutsar
0
0
0
0
54
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Mike Mürk
0
0
0
0
55
EMÜ SK
Ralf Kask
0
0
0
0
56
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Ralf Leon Rahu
0
0
0
0
57
EMÜ SK
Robert Ljutov
0
0
0
0
58
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Edith Treimann
1
0
0
0
59
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Holger Ojaste
2
0
0
0
60
SNSK
Pavel Blitstein
2
0
0
0
61
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Riko Ojaste
2
0
0
0
62
SNSK
Saveli Kovaltsuk
2
0
0
0
63
EMÜ SK
Marii Vodi
3
0
0
0
64
EMÜ SK
Georg Suviste
4
0
0
0
65
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Gert Pint
4
0
0
0
66
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Janne Veetõusme
4
0
0
0
67
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Kaspar Mansberg
4
0
0
0
68
EMÜ SK
Kermo Keedus
4
0
0
0
69
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Kätriin Kukk
4
0
0
0
70
EMÜ SK
Lennart Lehto
4
0
0
0
71
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Raigo Kuusmaa
4
0
0
0
72
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Sander Stern
4
0
0
0
73
SNSK
Sergo Rahu Soomets
4
0
0
0
74
EMÜ SK
Oto Malki
5
0
0
0
75
EMÜ SK
Teigo Toomsalu
5
0
0
0
76
EMÜ SK
Adrian Milani
6
0
0
0
77
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
6
0
0
0
78
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Luka Hasa
6
0
0
0
79
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Rihard Ojamets
6
0
0
0
80
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Siim Luhamäe
6
0
0
0
U16
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Mikk
Allika
250
88
68
77,3
2.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Siim
Luhamäe
38
17
13
76,5
3.
SNSK
Sergo Rahu
Soomets
192
129
93
72,1
4.
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Sander
Stern
192
117
84
71,8
5.
EMÜ SK
Teigo
Toomsalu
240
106
76
71,7
6.
SNSK
Vjatšeslav
Maksimov
48
19
13
68,4
7.
SNSK
Filipp
Freiman
48
26
17
65,4
8.
EMÜ SK
Kristo
Kruusmaa
48
22
13
59,1
9.
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
Luka
Hasa
96
65
33
50,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |