Uudised » Meistrivõistluste uudised » Sparta Team Automaailm läks finaalseeriat juhtima

Paf saalihokiliiga finaalseeria avakohtumises võitis Sparta Team Automaailm koduplatsil 9:8 (4:2; 2:3; 3:3) EMÜ Spordiklubi meeskonna.

Esimese kolmandiku lõpus õnnestus väljakuperemeestel paariväravaline vahe sisse teha.

Niiviisi juhtides kulges kohtumine kuni viimase kolmandiku keskpaigani, kui tartlased tulid järgi ja läksid 2,5 minutit enne lõpuvilet 8:7 juhtima.

Ometi suutis Sparta saavutada veel kaks väravat. Viigivärav tuli väravavahita mängides, võiduvärav 12 sekundit enne lõppu Kermo Uuelt (söötja Andrei Polovnikov). Mängu protokoll

Haaravalt ja korrektselt kulgenud kohtumisele andis lisaväärtust heal tasemel mängukorraldus.

Pühapäeval kell 20.30 mängitakse EMÜ Spordihoones.